Teşekkür Mesajları

Cerrahi tedavilerini yaptığımız hastalarımız ve hekimlerimizden tarafımıza gönderilen teşekkür mesajlarını sizlerle paylaşmamızı sağlayan hastalarımıza teşekkür ederiz.

 

Mehmet Samurkaş

3 Haziran 2017

Sancılı bir süreçte karşıma çıkıp, doğru teşhis ve müdahale ile beni hayata döndüren büyük üstada minnetlerimi sunuyorum...


Hüseyin Aytaç

5 Mayıs 2017

Büyük üstat Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine ve sekreteri Ayşe Hanım'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Rabbim onlara sağlık ve sıhhat versin ki hastalara şifa dağıtsınlar. Saygılarımla.


İsmail Aktaş

5 Mayıs 2017

Kararlı ve etkileyici bilgisiyle beni ameliyata ikna eden, zorlu ve yorucu ameliyatımı büyük bir sabır ve özveriyle sonuçlandıran, yeni mesane yapımında usta Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e ve ekibine şükranlarımı sunar; Ulus Liv Hospital'de çalışan Zeynep hemşire ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Ecz. İsmail Aktaş

Yapay Mesane Ameliyatı sonrası, İsmail Aktaş'a ait teşekkür ilanı


Ergin Güney

26 Şubat 2017

Beylikdüzü Medicana International İstanbul Hastanesi Üroloji Bölümü'nde yatmadan evvel çok araştırma yaptım. Hem bu hastahaneyi hem de dillerde otoriter olduğu söylenen hocaların hocası Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibi; Op. Dr. Cüneyd Sevinç, Op. Dr. Muhsin Balaban tavsiye edildi. Kimi dostlarım yeminler ederek hocamızı övgüyle anlattılar, kimi de garanti vererek beni Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine yönlendirdiler. 25 gün süreyle bu yüce bilim insanları ile çok yakın oldum tıbbi mesleki yücelikleri, hemşirelerin bire bir alakaları, serviste çalışanların sorumluluk halleri beni çok memnun etti. Eşine ender rastlanan anlayışlı, arif, aktif, eli hafif, o kadar da zarif ve naif olan saygın Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e, ekip doktorları Op. Dr. Cüneyd Sevinç'e, Op. Dr. Muhsin Balaban'a, binlerce teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum.

Sağlığım yattığım zamandan kat be kat iyi, moralim pekiyi, ayrıca anlatılması çok zor olan hemşirelere, Çigdem Çiftçi, Gamze Güngör, Aynur Hasanoğlu, Fadime Demir, Güngör Altun, Dilek Budak, Sevinç Sever, Kübranur Özbalcı, Özge Kara, Dilek Tanrıverdi, Cansu Ergül, Seher Ersoy'a minnet ve teşekkürlerimi bildiririm. Hem sağlığıma kavuşmanın mutluluğu içindeyim hem de saygı değer insanlarla tanışmanın kıvancını yaşamaktayım, bu iki güzelligi yaşatanlara sağlık afiyetler diliyorum. Ellerinize sağlık diyorum. Sizi seviyoruz minnet sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Av. Ergin Güney

İlke Göksal

22 Şubat 2017

Babamın mesane kanseri pT1 G3 olduğunu öğrendikten sonra bu hastalık hakkında çok araştırma yaparak Londra'daki uygulayacakları tedaviyle babamın yaşını ve sağlık durumunu göz önünde bulundurarak hocamız ve ekibiyle irtibata geçtik ve hemen cevap aldık. Bir hafta içinde randevu alıp, İstanbul'a geldik. Babam çok büyük bir ameliyattan hocamız ve ekibi sayesinde sağlıklı bir şekilde ayağa kalktı, iyileşme sürecinde her zaman yanımızda oldular. University College Hospital London'a gittiğimizde doktorumuz, Profesörümüz Tahir Karadeniz'in ameliyatının çok başarılı olduğunu söyledi babamı muayene ettikten sonra. Size ve ekibinize çok teşekkür ederiz. Hocam daha çok hastaya şifa olacaksınız.


Mehmet Faruk Kondo

20 Haziran 2016

Yaptığı başarılı ameliyatla beni sağlığıma kavuşturan, hep gülen yüzü, tecrübesi, ilgisi, özverisi, hastasını kucaklayan, güven veren, muhteşem insan Prof. Dr. Tahir Karadeniz, size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz. İyi ki varsınız... Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık, ömrünüz sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Saygı sevgi ve şükranlarımızla.
Mehmet Faruk Kondo


Yusuf Sönmezocak

24 Aralık 2015

İdrar zorluğu ve idrardan kan gelmesi problemi ile doktora gitmiştim. Ekim 2015 sonunda mesane kanseri teşhisi kondu. Çözümü ameliyatla mesanenin alınması... Mesane alındıktan sonra karşınıza 2 yol çıkıyor. Dışarı torba bağlanması veya bağırsaktan yapılan mesane (ortotopik mesane). Hayat kalitesi için ortotopik mesane daha avantajlı.

Uzun araştırmalar sonucunda Prof. Dr. Tahir KARADENİZ ile tanıştım. Prostat ve mesane kanseri konusunda çok deneyimli, ayrıca çok deneyimli bir ameliyat ekibi de var. Doktoruma güvenerek ameliyat oldum. Şimdi ortotopik mesane ile hayatıma devam ediyorum. Normal kişilerden çok bir farkım yok. Şu anda mesane kapasitem normal kişilere göre daha küçük olduğu için, daha sık tuvalete gitmem gerekiyor. Fakat bu kapasite zamanla normal bir insan kapasitesine çıkacak. İdrar yapmamda da hiç bir problem yok, ameliyat öncesine göre çok rahatım.
Ameliyat olmadan önce yaptığım araştırmalarda; ortotopik mesane için, ameliyat sonrasında ara sıra sonda takmak gerekir, mesaneye bastırarak idrar yapılır gibi şeyler duymuştum. Fakat ameliyat sonrası bunların doğru olmadığını görüyorum. İdrarımı normal bir kişi gibi yapıyorum. Sonda takma konusunda böyle bir öngörü yoktu ve ameliyat sonrası hiç takmadım. Benim gibi problemi olan kişilerin Tahir KARADENİZ ile görüşmelerini tavsiye ediyorum. Acil şifalar diliyorum.


Mesut Kahraman

12 Aralık 2015

İlerlemiş Mesane Kanseri nedeniyle mesanesi alınıp yerine yeni Yapay Ortotopik Mesane Ameliyatı yapılan 56 yaşındaki babamız Abdullah Kahraman'ın başarılı bir ameliyat gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan bilgi ve becerisi mesleki başarısı ve disiplini ile babamızı yeniden sağlığına kavuşturan Medicana International İstanbul Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Tahir Karadeniz olmak üzere Op. Dr. Cüneyd Sevinç ile ilgi ve alakalarını hiç eksik etmeyen 7 kattaki değerli hastane ekibine en içten teşekkürlerimizle...

Kahraman ailesi adına Mesut Kahraman

Yapay Mesane Ameliyatı sonrası, Abdullah Kahraman'a ait teşekkür ilanı


Cemil Fitoz

29 Ekim 2015

Mesane Kanseri olduğumu bulunduğum ilde (Yalova) öğrendiğimde ameliyat için yapmış olduğum araştırmada Prof. Dr. Tahir Karadeniz ön plana çıktı. Hocamla yapmış olduğum görüşmelerde konuyu tüm detayı ile değerlendirdik. Ameliyat için Medicana International İstanbul Hastanesi'ni uygun görüp, ameliyata karar verdik.

Ameliyat öncesi ve sonrası, hastane personelinin ilgisi beni çok memnun etmiştir. Değerli hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç beylere sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Yapay Mesane Ameliyatı sonrası, Cemil Fitoz'a ait teşekkür ilanı


Nail Duran

27 Ekim 2015

Mesane Kanseri teşhisiyle araştırmalarımız sonucu ulaştığımız Sn. Prof. Dr. Tahir Karadeniz, ekibi Sn. Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Sn. Op. Dr. Muhsin Balaban hocalarım ve tüm Medicana Hastanesi ekibinin 26/05/2015 tarihli Yapay Mesane ameliyatımda ve ameliyat sonrasındaki yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Mesane kanseri teşhisi konduktan sonra önce Allah, sonra da Tahir hocam ve ekibi sayesinde tutunduğum hayata kaldığım yerden eskisinden daha sağlıklı şekilde devam edebildiğim için sonsuz minnetimi dile getirmeyi kendilerine bir borç bilirim.

Unutulmamalı ki her zaman doğru teşhis doğru hekimlerin elinde doğru sonuçlar doğurur. Her şey için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla.


Ata Çınar

03 Mayıs 2015

Konya'da tanısı konan mesane kanseri hastalığımın tedavisi için mesanemin alınması gerektiği söylendiğinde araştırmalarımız sonucunda kendisine ulaştığımız Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e, ekibinde yer alan Yrd. Doç. Dr. Cüneyd Sevinç ve Op. Dr. Muhsin Balaban'a, ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmelerinden, ameliyat sonrası bakımımı olağanüstü özveriyle ve büyük bir titizlikle sürdürerek beni sağlığıma kavuşturmalarından dolayı en içten saygı, sevgi ve şükranlarımı sunarım.

Ayrıca Beylikdüzü Medicana Hastanesi 7. Kat hemşireleri ve personeline, gösterdikleri güler yüzlü ve özverili hizmetleri dolayısıyla sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Emekli Matematik Öğretmeni, Ata Çınar

Yapay Mesane Ameliyatı olan hastamız Ata Çınar'ın Hürriyet'de yer alan teşekkür ilanı


Özgün Ailesi

30 Ekim 2014

Amcamız Adem Özgün'e mesane kanseri teşhisi konulduğu çok zor günlerimizde üst düzey mesleki bilgisi ve duyarlılığı ile bize güven aşılayan, yeninden hayata tutunmamızı sağlayan, sonrasında çok zor koşullarda yaptığı çok başarılı bir operasyonla hastamızı ve bizi hayatta döndüren, Sayın; Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine en derin saygılarımızı ve minnetlerimizi sunmayı borç biliriz.

Özgün ailesi adına
Dr. Eylem Özgün Çil & Av. Hayrettin Çil

Yapay Mesane Ameliyatı olan Özgün Ailesinin Hürriyet'de yer alan teşekkür ilanı


Mustafa Kaan Vural

01 Ağustos 2014

İdrar torbamdaki tümör nedeniyle idrar torbamın alınması ve yeni (yapay) mesane yapılması ameliyatını başarıyla gerçekleştiren Sn. Prof. Dr. Tahir Karadeniz, Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Medicana Beylikdüzü Hastanesi 7. Kat Servis çalışanlarına en içten teşekkürlerimi sunarım.

Yapay mesane ameliyatı olan hastamızın Hürriyet'de yer alan teşekkür ilanı


Recai Ceyhan

22 Temmuz 2014

Mayıs 2014’te Tahir Karadeniz hocama mesane kanseri nedeniyle başvurdum. Daha önce gittiğim doktorlar mesanemin alınması ve karnıma torba takılması gerektiğini söylemişlerdi. Allah Tahir Hoca’mdan razı olsun. Yapay mesane yapacağını ve normal hayatıma devam edeceğime garanti verdi.

12 Mayıs 2014’de Medicana International Beylikdüzü Hastanesi’nde ameliyat oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Barsaktan mesane yapıldı. 7. katta serviste; hemşire hanımların ve tüm personelin güler yüzlü, insani yaklaşımları, mesleki çalışkanlıkları ve becerileri olağanüstüydü. Hastanede 17 gün kaldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadan taburcu oldum.

Sondam alındığında başta idrar yapamayacağım korkusu oldu. Ancak Tahir hocam yeni mesanem ile nasıl idrar yapacağımı bana öğretti. Zaten normalden hiç farklı olmadığını kısa zamanda anladım. Şu an ameliyattan 2,5 ay sonra kendimi tamamen normal hayatıma dönmüş olarak hissediyorum. Yapay mesanem tamamen kontrollü ve başarılı çalışıyor. İdrar kaçırması olmuyor.

Tahir Karadeniz hocama, Dr. Cüneyd Bey'e ve ekipteki tüm çalışanlara bir kez daha sonsuz teşekkür ederim.


Templates by BIGtheme NET